Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Hybride, AMG, voertuig met niveauregeling
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Hybride, AMG, voertuig met niveauregeling |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet-zichtbare uitsnijding, zichtbare uitsnijding op AMG Pack |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 23 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes C-Klasse Cabriolet (A205) inclusief AMG Pack |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2016 tot april 2023 |