Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- SVR
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | SVR |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Land Rover Range Rover Sport inclusief Restyling 2019 en PHEV |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2013 tot mei 2022 |
Information complémentaire :
Une trappe permettant de recouvrir la découpe visible du pare-chocs est disponible chez votre concessionnaire Land Rover.