Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 6.65 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Range Rover Sport eerste generatie |
| Productiedatum voertuig | Van april 2002 tot december 2012 |
Information complémentaire :
La rotule est livrée seule, sans la traverse puisque celle-ci est déjà présente sur le véhicule.