Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2300 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Uitsnijding nodig |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,40 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Land Rover Freelander 2 (type LF) |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2006 tot november 2014 |