Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Voertuigen met AdBlue tank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Voertuigen met AdBlue tank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 175 kg |
| Bumperuitsnijding | Uitsnijding nodig |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 29,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Land Rover Discovery Sport 5 zitplaatsen met reservewiel in de kofferbak |
| Productiedatum voertuig | Van Januari 2015 tot Augustus 2019 |