Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 10,84 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Land Rover Defender 90/110 |
| Productiedatum voertuig | Van september 1998 tot februari 2016 |
Information complémentaire :
Pour le montage d'une rotule 4 trous, un jeu d'alésoirs supplémentaires est à commander (voir rubrique accessoires ci-dessous).