Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
De Aragon Towbox V3 trekhaakkoffer, de nieuwste evolutie in bagagedragers op trekhaken, kan tot 50 kg of 400 liter aan goederen vervoeren. Dankzij het aerodynamische ontwerp wordt het brandstofverbruik beperkt. Door de montage op de trekhaakkogel is de windvang beperkt, wat geluidshinder bij hogere snelheden minimaliseert en de manoeuvreerbaarheid van het voertuig behoudt.
Het grote voordeel is dat u hem kunt neerklappen om toegang te krijgen tot de kofferbak van het voertuig dankzij een hendel die de kanteling activeert. Dit product is ook uitgerust met een vergrendelingssysteem met sleutel om uw spullen te beveiligen, LED-verlichting met dynamische progressieve knipperlichten en geïntegreerde wielen voor eenvoudig transport wanneer de TowBox handmatig moet worden verplaatst.
Opmerking : Dit accessoire is waterbestendig, maar zorg ervoor dat u uw goederen beschermt bij zware regenval. (Risico op infiltratie)
We kunnen dit artikel niet leveren in Zwitserland.
| Merk | Aragon |
|---|---|
| Vergrendeling | Afsluitbaar met sleutel |
| Kantelbare koffer | Ja |
| Capaciteit | 400 liter |
| Maximale belasting | 50 kg |
| Afmetingen (L x B x H) | 120 x 75,5 x 67,5 cm |
| Leeggewicht | 38 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig (Adapter 7 naar 13 inbegrepen) |
| LED-verlichting compatibiliteit | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/busjes) | nee |
| Opening dubbele deuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Compatibiliteit | Op elke trekhaak kogel |
Informations complémentaires :
• Veillez à vérifier la masse statique maximale de votre véhicule ainsi que celle de votre attelage.
• Attention à la sortie du pot d'échappement contre la matière plastique du TowBox. Si la sortie est trop proche, nous vous conseillons de commander le kit d'élévation AR-191900 que vous trouverez dans la rubrique "accessoires" ci-dessous.
• Il est recommandé de réduire la vitesse de 5 Km/H sur les chemins et routes non goudronnées.