- Pakket
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerk Drager
Deze drager wordt op de trekhaakkogel van het voertuig gemonteerd.
Laadvermogen: 82,5 kg
Kantelbare drager: ja, de kofferbak van het voertuig blijft toegankelijk, zelfs bij voertuigen met grote achterklep
Mogelijke accessoires: MFT fietsendrager, bagagekoffer, platform. (accessoire niet meegeleverd)
Kenmerk BackBox
Extra opbergoplossing, alleen compatibel met de MFT basisdrager.
De kofferbak van het voertuig blijft toegankelijk, zelfs met de koffer geïnstalleerd.
Capaciteit: 57 kg of 300L
Afmetingen: 154 x 74 x 53 cm (lengte x breedte x hoogte)
Vergrendelbaar op de fietsendrager: Ja
Kleur van de koffer: zwart
Uitbreiding mogelijk: ja, met behulp van een accessoire (zie hieronder); ideaal voor het vervoer van ski's
Goedkeuring: TÜV-GS
Garantie: 2 jaar
Deze koffer en de basisdrager waarop hij is bevestigd maken het mogelijk om grote achterdeuren volledig te openen, zoals die van bijvoorbeeld de VW Transporter T4, T5, T6 of Mercedes Viano.
Meegeleverde sleutels zorgen voor de beveiliging van de koffer op de drager (die zelf op het voertuig vergrendelbaar is).
De kantelfunctie blijft behouden: de achterklep/kofferbak van het voertuig blijft altijd toegankelijk, zelfs met de koffer gemonteerd op de basisdrager.
Deze basisdrager maakt de bevestiging van verschillende accessoires mogelijk: fietsendragers, platform en deze koffer. (accessoire niet meegeleverd)
Wij kunnen dit artikel niet leveren in Zwitserland.
Kenmerken Others
| Afmetingen (L x B x H) | 84 x 48 x 19 cm |
|---|---|
| Vergrendeling | Afsluitbaar met sleutel |
| Maximale belasting | 82,5 kg |
| Compatibiliteit | Op elke trekhaken kogel |
| Kleur | Zwart |
| Kantelbare koffer | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/busjes) | Ja |
| Opening dubbele deuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
Kenmerken Attelage
| Capaciteit | 300 liter |
|---|---|
| Afmetingen (L x B x H) | 150 x 53 x 53 cm |
| Vergrendeling | Afsluitbaar met sleutel |
| Maximale belasting | 57 kg |
| Compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kleur | Zwart |
| Kantelbare koffer | Ja |
| Merk | MFT |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/busjes) | Ja |
| Opening dubbele deuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Extra verlenging | ja, met behulp van een accessoire (zie hieronder); ideaal voor het vervoer van ski's |
| Goedkeuring | TÜV-GS |
Information complémentaire :
- Veillez à vérifier la masse statique maximale de votre véhicule ainsi que celle de votre attelage.
- Attention à la sortie du pot d'échappement contre la matière plastique. Si la sortie est trop proche, ne pas monter.
- Il est recommandé de réduire la vitesse de 5 Km/H sur les chemins et routes non goudronnées.