Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
De koffer Thule Arcos M is een extra opbergoplossing, eenvoudig te monteren en simpel in gebruik.
Hij heeft een afgerond en verlaagd profiel dat zowel het beladen vergemakkelijkt als zorgt voor een lage windweerstand. Deze eigenschap geeft u ook toegang tot uw auto kofferbak zonder de koffer Thule Arcos M van zijn steun te hoeven verwijderen, en dit zonder dat een klapmechanisme nodig is!
Deze eenvoud geeft hem een beperkt gewicht, terwijl de stijve en versterkte buitenschaal behouden blijft, waardoor tot 300 L en 50 kg bagage droog kan worden bewaard.
Let op: Het supportplatform van de Thule Arcos M wordt apart verkocht (referentie: THU906300).
Wij zijn niet in staat de levering van dit artikel in Zwitserland te garanderen.
| Merk | Thule |
|---|---|
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Vergrendeling | Ja |
| Kantelbare koffer | Nee |
| Capaciteit | 300 liter |
| Maximale belasting | 50 kg |
| Afmetingen (L x B x H) | 140 x 80 x 48 cm |
| Leeggewicht | 17 kg |
| Goedkeuring | TÜV-GS |
| Kleur | Zwart |
| Opening grote achterdeuren (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeuren (vans/bestelwagens) | Nee |
| Compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
Information complémentaire :
Cet article étant volumineux, son délai de livraison sera de 3-5 jours ouvrés. Merci pour votre compréhension.