De Thule Arcos XL bagagebox is een extra opbergoplossing, eenvoudig te monteren en eenvoudig in gebruik. Hij kan onder andere tot vier paar ski's van 180 cm bevatten. Perfect voor uw wintersport met het gezin!
Hij heeft een afgerond en verlaagd profiel dat zowel het laden vergemakkelijkt als zorgt voor een lage luchtweerstand. Deze eigenschap geeft u ook toegang tot uw kofferbak zonder de Thule Arcos XL bagagebox van zijn drager te verwijderen, en dit zonder dat er een klapmechanisme nodig is!
Deze eenvoud geeft hem een beperkt gewicht, terwijl de stijve en versterkte buitenschaal tot 450 L en 50 kg bagage droog houdt.
Let op: Het ondersteuningsplatform van de Thule Arcos XL wordt afzonderlijk verkocht (referentie: THU906300).
Wij zijn niet in staat om dit artikel te leveren in Zwitserland.
| Merk | Thule |
|---|---|
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Vergrendeling | Ja |
| Kantelbare koffer | Nee |
| Capaciteit | 450 liter |
| Maximale belasting | 50 kg |
| Afmetingen (L x B x H) | 190 x 76 x 48 cm |
| Leeggewicht | 22 kg |
| Goedkeuring | TÜV-GS |
| Kleur | Zwart |
| Opening grote achterdeuren (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeuren (vans/bestelwagens) | Nee |
| Compatibiliteit | Op elke trekhaakbal |