Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Niro Hybride
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Niro Hybride |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 0 kg (voertuig niet goedgekeurd voor trekken) |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,5 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Kia e-Niro Elektrisch |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2019 tot augustus 2022 |
Informations complémentaires :
• Le véhicule n'est pas autorisé à tracter, cet attelage convient à un usage porte-vélos exclusivement
• l'installation du matériel doit être réalisée par un garagiste agréé électrique