Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Tot augustus 2021, niet geschikt voor GT-Line
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Tot augustus 2021, niet geschikt voor GT-Line |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Kia Cee'd SW inclusief GT-line, Hybride & Plug-in Hybrid |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2018 |