Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Trailhawk 4x4 modellen, AdBlue
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Trailhawk 4x4 modellen, AdBlue |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 165 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Jeep Cherokee KL |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2014 tot september 2018 |