Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Met optie dwarsligger voor trekhaak en voertuigen met kiepbak en elektrische aandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Met optie dwarsligger voor trekhaak en voertuigen met kiepbak en elektrische aandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfsvoertuig" kogelkoppeling om los te bouten |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Niet nodig |
| Trekhaakgewicht | 29,50 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Iveco Daily Chassis Cabine 35C / 40C / 50C met wielbasis van 3450, 3750, 4100, 4350 en 4750mm inclusief LPG |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2014 tot december 2021 |