Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- elektrische voertuigen, tweelingwielen, 35C, 40C, 50C, 52C, 55C, 65C, 70C
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Fort de plus de 40 années d’expérience dans la conception et la réalisation d'attelages, GDW propose aujourd’hui une gamme complète de produits adaptés aux exigences du marché automobile français, aux prix les plus compétitifs.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | elektrische voertuigen, tweelingwielen, 35C, 40C, 50C, 52C, 55C, 65C, 70C |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfsvoertuig" kogelkoppeling om los te bouten |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Niet nodig |
| Trekhaakgewicht | 27,10 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Iveco Daily 33S/35S uitsluitend achterwielaandrijving, lengte 7130 mm |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2014 |
Information complémentaire :
Pour monter une rotule à 4 trous, le kit d'adaptation BOS019554 est nécessaire.
Type S signifie que le Iveco Daily est équipé de roues simples, type C signifiant roues jumelées.