Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 65C, 70C, 4x4 en voertuigen op aardgas en elektrische aandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 65C, 70C, 4x4 en voertuigen op aardgas en elektrische aandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfsvoertuig" kogelkoppeling om los te bouten |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Niet nodig |
| Trekhaakgewicht | 34,95 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Iveco Daily fourgon enkelvoudige wielen 35S met lengte L3 (5960mm) |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2014 |