Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Modellen met optie dwarsdrager voor trekhaak en elektrische aandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Modellen met optie dwarsdrager voor trekhaak en elektrische aandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfsvoertuig" kogelkoppeling om los te bouten |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 175 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Niet nodig |
| Trekhaakgewicht | 25,99 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Iveco Daily bestelwagen enkelvoudige wielen 33S / 35S met wielbasis van 3000mm of 3520mm en een volume van 7,3m³, 9m³ of 10,8m³ |
| Productiedatum voertuig | Vanaf Juli 2014 |