Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Elektrisch
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Elektrisch |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 29,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Iveco Daily Bestelwagen dubbellucht 35C / 40C / 50C met wielbasis van 4100 of 4100L en een volume van 16 ; 17,5 ; 18 of 19,6m³ inclusief LPG |
| Productiedatum voertuig | Vanaf Juli 2014 |