- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Isuzu D-Max met onderrijbeveiliging
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Isuzu D-Max met onderrijbeveiliging |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 31 kg |
| Geschikt voertuig | Isuzu D-Max |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2012 tot oktober 2019 |
| Installatietijd | 2 uur |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Compatibel voertuig | Isuzu D-Max |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2012 tot augustus 2020 |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |