| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,50 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Infiniti QX30 |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2016 |