Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Kona N, Kona N-Line, Kona EV (elektrische aandrijving), AdBlue, voertuigen met dubbele uitlaat (aan beide zijden)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Fort de plus de 40 années d’expérience dans la conception et la réalisation d'attelages, GDW propose aujourd’hui une gamme complète de produits adaptés aux exigences du marché automobile français, aux prix les plus compétitifs.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Kona N, Kona N-Line, Kona EV (elektrische aandrijving), AdBlue, voertuigen met dubbele uitlaat (aan beide zijden) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 18,10 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Kona inclusief hybride |
| Productiedatum voertuig | Van november 2017 tot april 2023 |