Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Kona N, N-Line, Kona EV (elektrische aandrijving), voertuigen met dubbele uitlaat (aan weerszijden) en Adblue
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Kona N, N-Line, Kona EV (elektrische aandrijving), voertuigen met dubbele uitlaat (aan weerszijden) en Adblue |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Horizontale kogel demonteerbaar zonder gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1250 kg |
| Kogeldruk | 104 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 19,30 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Kona |
| Productiedatum voertuig | Van november 2017 tot april 2023 |