Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Elektrische aandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Elektrische aandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 750 kg |
| Kogeldruk | 65 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Ioniq |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2017 |