Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2235 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,5 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Hyundai Tucson inclusief Ad-Blue, N-Line en facelift |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2018 tot oktober 2020 |