Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Facelift
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Facelift |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 25,08 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Santa Fe IV inclusief met AdBlue-tank |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2018 tot oktober 2020 |