Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- i30 N, N-line, hybride aandrijving, 1.5L motor, 2.0L motor, modellen met AdBlue-tank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | i30 N, N-line, hybride aandrijving, 1.5L motor, 2.0L motor, modellen met AdBlue-tank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1627 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 18 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai i30 Fastback (coupé) |
| Productiedatum voertuig | Vanaf september 2018 |