Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- N-modellen, AdBlue
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | N-modellen, AdBlue |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1640 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Alleen Hyundai I30 Fastback N-Line |
| Productiedatum voertuig | Vanaf augustus 2019 |