Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- i30 N, hybride aandrijving, 1.5L motor, 2.0L motor, modellen met AdBlue-tank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | i30 N, hybride aandrijving, 1.5L motor, 2.0L motor, modellen met AdBlue-tank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1627 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 18 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai i30 Fastback |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2017 tot augustus 2018 |