Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1450 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Trekhaakgewicht | 18,00 kg |
| Montagetijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Honda HR-V |
| Productiedatum voertuig | Van september 2015 tot augustus 2021 |