Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Civic Vtec type R, Sport, Sport +, voertuigen met centrale uitlaat
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Civic Vtec type R, Sport, Sport +, voertuigen met centrale uitlaat |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Honda Civic 5-deurs Hatchback |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2017 tot mei 2022 |