| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Honda CR-V III |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2007 tot november 2012 |