| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 19,90 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Honda CR-V |
| Productiedatum voertuig | -02/02 |