Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AdBlue
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | AdBlue |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 970 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Demontage noodzakelijk alleen voor voertuigen gebouwd vanaf 2019 |
| Gewicht trekhaak | 14,35 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Transit Courier / Tourneo Courier |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2014 tot oktober 2023 |
Information complémentaire :
Certains modèles produits à partir de 2019 nécessitent une vérification (voir photos). Veuillez vérifier si le véhicule est bien autorisé à tracter (si le champ F.3 de la carte grise est vide ou contient 0, le véhicule n'est pas autorisé à tracter).