Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AdBlue
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | AdBlue |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 910 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Verwijderen van de bumper | Demontage noodzakelijk alleen voor voertuigen gebouwd vanaf 2019 |
| Gewicht trekhaak | 19,25 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Transit / Tourneo Courier |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2014 tot oktober 2023 |
Informations complémentaires :
• Certains modèles produits à partir de 2019 nécessitent une vérification (voir photos). Veuillez vérifier si le véhicule est bien autorisé à tracter (si le champ F.3 de la carte grise est vide ou contient 0, le véhicule n'est pas autorisé à tracter).
• En cas de motorisation électrique, vérifiez si le véhicule est bien homologué à tracter (si le champ F.3 de la carte grise est vide ou si F.3 - F.2 est égal à 0, le véhicule ne peut tracter)