Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1000 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 28,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Mustang MACH-E inclusief Kick-sensor |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2020 |
Informations complémentaires :
• Le "kick sensor" correspond à l'ouverture du hayon mains libres (capteur au niveau du pied)
• Veuillez vérifier si le véhicule est bien homologué à tracter (si le champ F.3 de la carte grise est vide, égal à 0, ou si F.3 - F.2 est égal à 0, il ne peut tracter)