Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- ST, RS, LPG, elektrisch
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | ST, RS, LPG, elektrisch |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Plastic carter uitsnijding alleen voor voertuig 03.2011 tot 02.2014 |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,77 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Focus |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2011 tot maart 2018 |