Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- ST, Active
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | ST, Active |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,80 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Ford Focus Sedan met hatchback inclusief ST-line |
| Productiedatum voertuig | Van april 2018 tot november 2025 |