Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- US-modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | US-modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 90 kg |
| Kogeldruk | 2200 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23,16 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Ford Edge inclusief ST-Line, Vignale en AdBlue |
| Productiedatum voertuig | Vanaf augustus 2015 |