De Thule VeloSpace XT 939 Black kan 3 fietsen dragen tot maximaal 60 kg! Het is geschikt voor elektrische fietsen.
Het is mogelijk om een 4e fiets toe te voegen (optioneel met adapter).
Eenvoudig en snel te monteren op uw trekhaak dankzij de vergrendelbare bevestigingshendel. De VeloSpace XT Black is compatibel met alle types trekhaken, inclusief Brink RMC en RMC PIN* trekhaken. Het biedt toegang tot uw kofferbak dankzij het geïntegreerde kantelmechanisme. Het is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden bij de wielen met robuuste getande riemen en op de frames met verstelbare bevestigingsarmen waarvan de vergrendeling handmatig gebeurt (afsluitbaar met sleutel).
Gemakkelijk op te bergen in uw kofferbak en garage omdat het gedeeltelijk opvouwbaar is.
Compatibel met carbon frames (met Thule Carbon Frame Protector adapter).
Mogelijkheid om de Thule BackSpace bagagedrager toe te voegen om uw fietsendrager om te vormen tot een bagagedrager (beschikbaar in accessoires hieronder).
Tot slot is deze fietsendrager goedgekeurd volgens de Duitse TÜV-normen, wat de kwaliteit garandeert!
Kantelbaar, vergrendelbaar, opvouwbaar en compatibel met Brink RMC en RMC PIN* trekhaken zijn de belangrijkste voordelen van de Thule VeloSpace XT 939 fietsendrager.
* de fietsendrager moet licht gekanteld worden wanneer deze op de trekhaken is gemonteerd.
| Merk | Thule |
|---|---|
| Aantal fietsen | 3 |
| Extra fiets toevoegen | Optioneel |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Ja |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Gedeeltelijk inklapbaar |
| Maximale diameter fietsframe | 80 mm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 19 cm |
| Maximale wielbasis | 130 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 7.6 |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 20,60 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart |