De Menabo Antares 3 kan 3 fietsen dragen met een maximumgewicht van 60 kg! Het is geschikt voor 2 elektrische fietsen en kan ook fatbikes met brede banden vervoeren!
Dankzij de bevestigingshendel is de Antares 3 eenvoudig en snel te installeren op elk type trekhaak, en garandeert het een hoge stevigheid en gebruiksgemak. Het biedt toegang tot uw kofferbak dankzij het geïntegreerde kantelmechanisme. Bovendien is het uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden bij de wielen door lange en robuuste getande riemen (47 cm). De frames worden vastgeklemd door verstelbare bevestigingsarmen waarvan de klemmen met een sleutel vergrendelbaar zijn. Een extra lange veiligheidsriem zorgt voor een perfecte bevestiging van de fietsen.
Tot slot maakt zijn opvouwbaarheid het een zeer complete fietsendrager die een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding biedt gezien zijn prestaties!
Kantelbaar, vergrendelbaar op de kogel en de fietsframes, opvouwbaar, maximale belasting van 60 kg, geschikt voor elektrische fietsen en fatbikes zijn de belangrijkste voordelen van de Menabo Antares 3 fietsendrager.
KLIK HIER OM EEN PRESENTATIEVIDEO VAN DE MENABO ANTARES 3 FIETSENDRAGER TE BEKIJKEN.
| Merk | Menabo |
|---|---|
| Aantal fietsen | 3 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Ja |
| Maximale diameter fietsframe | 50 mm rond frame of 70 mm ovaal |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 18 cm |
| Maximale wielbasis | 113 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 11 |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 18,40 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |