De Eufab Premium III kan 3 fietsen dragen tot maximaal 60 kg! Ideaal voor elektrische fietsen.
Eenvoudig en snel te monteren op uw trekhaakkogel dankzij de vergrendelbare bevestigingshendel. De Premium II geeft u toegang tot uw kofferbak dankzij het geïntegreerde kantelmechanisme. Hij is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden bij de wielen met robuuste getande riemen en op de frames met verstelbare en afsluitbare bevestigingsarmen. (de 3e fiets wordt vastgehouden door het frame via een arm die aan het frame van de 2e fiets wordt bevestigd). Vervangende wielhouders met referentie AR-167633 maken het mogelijk om fietsen met brede banden tot 8,25 cm te vervoeren! Veiligheidsriemen zijn ook inbegrepen om de stabiliteit van het geheel te garanderen.
Eenmaal opgevouwen neemt hij niet meer ruimte in dan een grote koffer en kan hij gemakkelijk worden opgeborgen in de kofferbak van uw voertuig of in uw garage wanneer hij niet in gebruik is. Een beschermhoes is inbegrepen.
Tot slot is deze fietsendrager TÜV-goedgekeurd volgens Duitse normen, wat de kwaliteit garandeert!
Vergrendelbaar, kantelbaar, vervoert 3 fietsen (60 kg) waaronder elektrische en opvouwbaar zijn de belangrijkste voordelen van de Eufab Premium III fietsendrager.
| Merk | Eufab |
|---|---|
| Aantal fietsen | 3 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg (20 kg per fiets max.) |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Ja |
| Maximale diameter fietsframe | 60 mm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 22 cm |
| Maximale wielbasis | 135 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 5.5 |
| Trekhaak compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 21 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Aanvullende info | Beschermhoes inbegrepen |