Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
De Peruzzo Parma zwart is de ideale oplossing voor het veilig vervoeren van tot 4 fietsen, met een maximale belasting van 60 kg (15 kg per fiets) en een wielbasis tot 120 cm. Perfect voor uitstapjes met het gezin of vrienden!
Snelle en veilige installatie : dankzij de vergrendelbare klemhendel, is de Parma eenvoudig te monteren op de trekhaakkogel. Het geïntegreerde kantelsysteem biedt gemakkelijke toegang tot de kofferbak, zelfs wanneer de fietsen geladen zijn. Hij is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting voor een betrouwbare verbinding met de voertuigverlichting.
Optimale bevestiging van de fietsen :
- Wielen vastgehouden door robuuste getande riemen
- Frame van de 1e fiets bevestigd met een bevestigingsband
- De 3 andere fietsen worden beveiligd door verstelbare bevestigingsarmen
- Extra veiligheidsriemen worden bevestigd aan de achterklep voor extra stabiliteit
Praktisch en compact, hij is gedeeltelijk opvouwbaar voor gemakkelijke opberging in de kofferbak of garage wanneer u hem niet gebruikt.
Wilt u meer veelzijdigheid? Voeg de GP-bagagedrager (accessoire beschikbaar hieronder) toe om uw fietsendrager te transformeren tot een functionele bagagedrager.
Productvoordelen :
Transport tot 4 fietsen (60 kg)
Vergrendelbaar op de trekhaakkogel
Kantelsysteem voor toegang tot de kofferbak
Gedeeltelijk opvouwbaar
Voordelige en praktische oplossing
| Merk | Peruzzo |
|---|---|
| Materiaal | Staal, kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Aantal fietsen | 4 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Nee |
| Max. gewicht | 60 kg (15 kg per fiets max.) |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Grote achterklep openen (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeur (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Ja, gedeeltelijk |
| Max. diameter fietsframe | 50 mm |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 17 cm |
| Max. wielbasis | 120 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 8 cm |
| Trekhaakcompatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja met accessoire |
| Gewicht fietsendrager | 20,30 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
Information complémentaire :
Cet article étant volumineux, son délai de livraison sera de 3-5 jours ouvrés. Merci pour votre compréhension.