De Peruzzo Parma kan tot 3 fietsen vervoeren met een totale belasting van 60 kg (15 kg per fiets max) met een maximale wielbasis van 120 cm. Ideaal voor familie-uitstapjes!
Gemakkelijk en snel te installeren op uw trekhaakkogel dankzij de vergrendelbare spanhendel. De Parma geeft u toegang tot uw kofferbak dankzij het geïntegreerde kantelsysteem. Het is voorzien van een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden bij de wielen door stevige getande riemen en op de frames door riemen voor de 1e fiets en vervolgens door verstelbare bevestigingsarmen voor de andere 2. Veiligheidsriemen die aan de achterklep worden bevestigd, completeren het geheel om de fietsendrager goed op zijn plaats te houden.
Gedeeltelijk inklapbaar, kan het gemakkelijk worden opgeborgen in de kofferbak van het voertuig of in uw garage wanneer u het niet gebruikt.
Mogelijkheid om de GP bagagedrager toe te voegen om uw fietsendrager om te vormen tot een bagagedrager (beschikbaar in accessoires hieronder).
De belangrijkste voordelen: economisch, vergrendelbaar op de trekhaakkogel, kantelbaar, vervoert tot 3 fietsen (60 kg).
| Merk | Peruzzo |
|---|---|
| Materiaal | Staal, kunststof |
| Kleur | Aluminium |
| Aantal fietsen | 3 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Nee |
| Max. gewicht | 60 kg (15 kg per fiets max.) |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Grote achterklep openen (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeur (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Nee |
| Max. diameter fietsframe | 60 mm |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 17 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 8 cm |
| Trekhaakcompatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja met accessoire |
| Gewicht fietsendrager | 18 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Nee |
| Garantie | 2 jaar |