De Hapro Atlas Active III kan 3 klassieke fietsen vervoeren met een totaalgewicht van max. 60 kg! Hij is ook in staat om tot 2 elektrische fietsen te vervoeren.
Eenvoudig en snel te monteren op elke trekhaakkogel, deze fietsendrager is kantelbaar tot 78° en is voorzien van een elektrische aansluiting 7-polig.
De wielblokkers maken het mogelijk een fiets te installeren waarvan de banden tot 7,6 cm breed zijn.
De fietsen worden stevig vastgehouden ter hoogte van de wielen door middel van sterke getande riemen. De bevestigingsarmen van de fietsframes zijn verwijderbaar en voorzien van sloten.
De belangrijkste voordelen : alles vergrendelbaar, geschikt voor elektrische fietsen, eenvoudig te monteren en te transporteren.
| Merk | Hapro |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Aantal fietsen | 3 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Elektrische aansluiting | 7 pinnen |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Compatibiliteit reservewiel | Nee |
| Grote achterklep openen (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeur (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Nee |
| Max. diameter fietsframe | 7.2 |
| Max. wielbasis | 114 |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 7.6 |
| Trekhaakcompatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Afmetingen uitgeklapt (L x b x H) | 107,5 x 80 x 88,1 cm |
| Afmetingen ingeklapt (L x b x H) | 107,5 x 101,1 x 24,5 cm |
| Gewicht fietsendrager | 17,80 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Nee |
| Garantie | 2 jaar |