Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
De fietsendrager Eufab BS260 is ontworpen om direct op de dissel van uw caravan te worden gemonteerd en maakt het mogelijk om tot 2 fietsen te vervoeren, voor een totale belasting van 60 kg, waardoor hij volledig compatibel is met elektrische fietsen (e-bikes).
De installatie is eenvoudig en snel, zonder enige boring, dankzij een systeem van bevestigingsklemmen die direct op de dissel worden gemonteerd. De BS260 beschikt ook over een schuifmechanisme met dubbele uitschuif en een slag van 500 mm. Zeer praktisch, dit maakt het mogelijk om toegang te behouden tot de voorbak van de caravan, zelfs wanneer de fietsen zijn geplaatst.
De fietsen worden stevig vastgehouden op de fietsendrager: de wielen worden bevestigd met getande rubberen banden, terwijl de frames worden beveiligd door verstelbare bevestigingsarmen uitgerust met getande banden die met sleutel vergrendeld kunnen worden. Een extra veiligheidsband completeert het geheel voor een optimale vastzetting tijdens het transport.
Het aluminium frame, tegelijk licht (circa 12,5 kg) en robuust, zorgt voor een eenvoudige hantering en een beperkte omvang. De fietsendrager is ontworpen voor banden tot 2,35 inch breed en een maximale wielbasis van 135 cm.
De drager kan op elke positie op de dissel worden geïnstalleerd, op voorwaarde dat een afstand van ongeveer 85 cm wordt aangehouden tussen de drager en het midden van de kogel. Deze afstand is noodzakelijk om een voldoende vrijhoek te garanderen. Zorg er ook voor dat de maximaal toegestane steunlast van de trekhaak en het totale gewicht van de caravan worden nageleefd.
| Merk | Eufab |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Aluminium |
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Compatibiliteit reservewiel | Nee |
| Grote achterklep openen (vans/bestelwagens) | Nee |
| Opening klapdeur (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Nee |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 20 cm |
| Max. wielbasis | 135 |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 6 |
| Trekhaakcompatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Nee |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Afmetingen uitgeklapt (L x b x H) | van 106 tot 138 x 50,5 x 83 cm |
| Gewicht fietsendrager | 12.50 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
Information complémentaire :
Cet article étant volumineux, son délai de livraison sera de 3-5 jours ouvrés. Merci pour votre compréhension.