Deze fietsendrager is compatibel met een beperkt aantal voertuigen. De lijst met compatibele voertuigen is beschikbaar onder de technische fiche in PDF.
| Merk | Menabo |
|---|---|
| Materiaal | Staal, aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Model | Shadow T5 |
| Aantal fietsen | 3 |
| Max. belasting fietsendrager op achterklep | 45 kg |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | 2 elektrische fietsen |
| Max. gewicht per fiets | 15 kg |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Ja |
| Max. diameter fietsframe | Zie handleiding pagina 7 |
| Max. diameter ovaal fietsframe | 70 mm |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 17 cm |
| Max. wielbasis | 126 |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 11 cm |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja, fietsendrager vastgeschroefd op de carrosserie |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 12,90 kg |
| Garantie | 2 jaar |