Deze fietsendrager is compatibel met een beperkt aantal voertuigen. De lijst met compatibele voertuigen is beschikbaar onder de technische fiche in PDF.
| Merk | Menabo |
|---|---|
| Materiaal | Staal, aluminium |
| Kleur | Aluminium |
| Model | Stand Up 3 |
| Aantal fietsen | 3 |
| Max. belasting fietsendrager op achterklep | 45 kg |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit met elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht per fiets | 15 kg (22 kg voor elektrische fiets) |
| Opvouwbaar / compact fietsendrager | Ja |
| Max. diameter fietsframe | Zie handleiding pagina 10 |
| Afstand tussen rails (van hart tot hart) | 17 cm |
| Max. wielbasis | 1210 mm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 75 mm |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Nee |
| Fietsvergrendeling op fietsendrager | Ja met accessoire |
| Gewicht fietsendrager | 12,70 kg |
| Garantie | 2 jaar |