| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1400 kg |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 19,70 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Fiat Marea Sedan |
| Productiedatum voertuig | Van september 1996 tot augustus 2002 |