| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 72 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Marea Sedan |
| Productiedatum voertuig | Van september 1996 tot augustus 2002 |