- Pakket
Kenmerken Attelage
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1250 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Gewicht trekhaak | 24,00 kg |
| Geschikt voertuig | Fiat Sedici 4x4 |
| Productiedatum voertuig | 4/06- |
| Installatietijd | 3 uur |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Elk voertuig |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen